blog
nowe wpisy
21-Sierpień-2019 (22.01), autor: Jan Drechsler

#23270. Zależność

​Istnieje pewna zależność pomiędzy ilością dziennych wydarzeń, a długością wpisu do bloga. Jest to raczej korelacja ujemna, czyli im więcej się dzieje, tym wpis jest krótszy. Dlatego wypadałoby zakończyć moje bazgranie po ekranie.

Nic z tego, pora wprawdzie późna, ale nie na tyle, żeby był to już czwartek. Niby wszystko na dziś zaplanowane udało się, ale niektóre zależności spowodowały, że czuję niespełnienie. Zależny jestem od ustalonego tematu komiksu do następnego numeru Gwarka. Jeśli napiszę jutro, nic się nie stanie, ale myślałem, że dzisiaj się uda.

Wieczorem odbyła się próba przed kolejnym spektaklem. Poszło wyśmienicie, wychodzi na to, że można normalnie pracować nie patrząc na zależności od osób, którym Bóg wie co się wydaje. Nic na siłę - to jest jedna z zasad w położnictwie, ona także działa w życiu twórczym.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.