blog
nowe wpisy
20-Kwiecień-2018 (18.01), autor: Jan Drechsler

#16505. Zamieszanie

​Od dwóch miesięcy mam nieco zmieniony plan tygodnia pracy. To, co dotychczas robiłem we wtorki, teraz wykonuję w poniedziałki. Skutkiem jest spore zamieszanie w moim ujęciu dni. Stale wydaje mi się, że w czwartek jest już piątek.

Dzisiaj z pewnych przyczyn, musiałem odpracowywać sobotę. Można domyślić się, jakie miałem wrażenia wracając do domu. Wydawało mi się, że jutro jest niedziela. Całe szczęście, że otaczają mnie ludzie normalni, bo zgłupiałbym do reszty.

Może nie byłoby to takie złe…?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.