blog
nowe wpisy
02-Grudzień-2018 (18.56), autor: Jan Drechsler

#19653. Zapachniało świątecznie

​Już wczoraj korciło mnie, żeby zabrać się do przygotowań świątecznych. Konkretnie chciałem wykonać ciasto na pierniki, ale zorientowałem się, że brakuje w domu wszystkich składników. Pewnie, że nic prostszego jak tylko udać się do sklepu i już.

Zabrakło mi chęci na to “i już”, poza tym było późno, więc wybrałem lepszą opcję, czyli niczego nie zrobiłem. Od czasu do czasu mam na to ochotę i nie odczuwam wtedy żadnych stresów, ani wyrzutów sumienia.

Ciasto na pierniki zrobiłem dzisiaj, nawet szybko poszło. Zapachniało Bożym Narodzeniem sensorycznie przyjemniej niż podczas smażenia karpia. Od razu przyznam się, że nawet posprzątałem po sobie, co jest niebywałym sukcesem. Taki jestem zdolny, przez całe życie gotowałem, piekłem i smażyłem, a w kwiecie wieku potrafię nawet posprzątać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.