blog
nowe wpisy
21-Listopad-2019 (22.11), autor: Jan Drechsler

#24692. Złapało mnie

​Można powiedzieć, że doszło do swoistego złapania obywatelskiego. Tak, bo skoro tylu obywateli w moim otoczeniu kicha i kaszle, to dlaczego ja nie miałbym ulegać tendencjom społecznym. Nie umieram, ale czuję się podle i przypuszczam, że powinienem jutro pójść do lekarza.

Przypuszczenia w moim wykonaniu są najczęściej tylko tym, czym są. Leczę się sam, poza tym dam snowi szansę pokazania, co potrafi zdziałać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.