blog
nowe wpisy
10-Wrzesień-2018 (19.23), autor: Jan Drechsler

#18415. Zbieranie

​Tego jeszcze nie było, żeby po wywiezieniu segregowanych odpadów było zaśmiecone podwórko. Podobno rozerwały się worki, a do tego jakieś były przeładowane. Trudno, na drugi raz trzeba uważać.

Zbliżają się wybory, co na tym etapie skutkuje zbieraniem chętnych do różnego rodzaju szczebla samorządowego. Rozmawiając z kimś stwierdziłem, że teraz powinno się zaczynać kampanię do następnych wyborów, a nie myszkować po terenie i przekonywać do swoich idei. Jeśli ktoś nic nie robił przez cztery lata albo gorzej, bo zniechęcał do siebie otoczenie, to teraz nich go nie dziwi brak chętnych do kandydowania.

Zbieram myśli do nowej inicjatywy. Trochę szalonej, ale tylko trochę. Powinno się udać.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.