blog
nowe wpisy
24-Maj-2019 (19.28), autor: Jan Drechsler

#22014. Zbrosławicki spacer

Tajemnicą nie jest, że Agnieszka zajmuje się Basią, naszą najmłodszą wnuczką. Pracuje jako babcia - żłobek. Najczęściej zajmuje się tym w domu jej rodziców, ale dzisiaj Basia przyjechała do nas, do Zbrosławic. Miałem chwilę czasu, więc królowa matka dała mi propozycję nie do odrzucenia. Spacer z wnuczką. Czego się nie robi dla miłości! Poszedłem pchając wózek, Basia zasnęła. W pewnym momencie zauważyłem, że jadący w niektórych autach znajomi kiwają mi i uśmiechają się pełnią ust. No jasne! Sensacja, doktor Drechsler z wnuczką na spacerze!

Po prawdzie, dla mnie to też była sensacja. Wózka z dzieckiem nie pchałem od kilkudziesięciu lat. Faktem jest, że poczułem się młodo. Przecież średnia wieku Basi i moja to złote lata młodości!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.