blog
nowe wpisy
10-Maj-2019 (22.45), autor: Jan Drechsler

#21814. Zmęczony, ale…

​Oczywiście, że jestem zadowolony z dzisiejszej, przedostatniej próby. Zlikwidować drobne niedociągnięcia w nagłośnieniu, jeszcze jakieś poprawki w oświetleniu i będzie wyśmienicie. Promocja poszła pełną parą w katowickiej telewizji oraz w radiu.

Zadowolony jestem także z tego, że młodzi wykonawcy wzięli sobie do serca fakty historyczne przedstawiane na scenie. Wiedzą o czym śpiewają, znają motywy działania walczących wtedy stron. Nie przypuszczałem nigdy, że będę nauczycielem historii.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.