blog
nowe wpisy
15-Maj-2017 (20.57), autor: Jan Drechsler

#11153. Znowu!!!

Wybrałem się do Parku Wodnego. Żadna sensacja, niby nic w tym nowego, a jednak wątpliwa atrakcja podczas jazdy. Kolejny wypadek, tym razem pod mostem w Zbrosławicach. Stuknięte dwa auta, policja, straż i kolejki samochodów na każdej drodze.

Nie wiem jak doszło do karambolu, ale dla mnie woda na młyn złorzeczenia na tych, którzy są odpowiedzialni za oznakowanie tego fatalnego miejsca. Poprzednie władze powiatu orzekły, że jest tam dostateczna widoczność i niczego nie trzeba poprawiać. Teraz właściciele poprawiać będą wygląd sowich pojazdów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.