•  
      Fot. Archiwum czytelnika
17.07.2018

Najładniejsze ogrody. Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń

Uwaga. Przedłużamy przyjmowanie zgłoszeń w plebiscycie na najładniej urządzone przydomowe ogrody i ogródki działkowe. Na fotografie czekamy jeszcze do 27 lipca do godz. 12. Na zwycięzców plebiscytu czekają atrakcyjne nagrody. Nadesłane zdjęcia można oglądać na naszym profilu na Facebooku.

Nagrodą są bony o wartości: 500 zł, 300 zł i 200 zł na zakupy w sklepie firmowym STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach, głównego sponsora plebiscytu. Firma ufundowała również nagrody specjalne, które przyzna nasza redakcja. Laureaci również otrzymają bony na zakupy w sklepie STIHL przy ul. Nakielskiej 12 w Tarnowskich Górach.

Aby wziąć udział w plebiscycie należy wysłać mail na adres: konkurs@gwarek.com.pl. W mailu wystarczy podać: imię i nazwisko kandydata – właściciela ogrodu lub działki, telefon kontaktowy, krótki opis ogrodu lub działki, np. gdzie się znajduje, jak jest zaaranżowany, kto o niego dba i od kiedy, co właściciel uprawia itd. i dołączyć od 3 do 10 zdjęć ogrodu. Udział w plebiscycie można również zadeklarować osobiście.

Po zweryfikowaniu zgłoszeń na stronie internetowej gwarek-konkurs.slask.pl. opublikujemy nazwiska uczestników, zdjęcia ogrodów i ogródków wraz z opisem. Najładniejsze wybiorą czytelnicy Gwarka. Głosowanie będzie się odbywać za pomocą SMS-ów (koszt wysłania 1,23 zł brutto). Każdy SMS to jeden punkt. Zwycięży uczestnik, którego ogród zdobędzie największą liczbę głosów.

Niezależnie od wyników głosowania dziennikarze Gwarka wybiorą swoich faworytów i przyznają od 1 do 3 nagród specjalnych. Będą to również bony o wartości przynajmniej 100 zł. (red.)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.