•  Mikołeska - jak żyje się w środku lasu?
     Mikołeska - jak żyje się w środku lasu? Fot. Alicja Jurasz
21.04.2018

Uroki mieszkania w środku lasu

Cisza, spokój, zieleń, czyste powietrze i las za płotem. To cena za dziurawe drogi, kłopoty z zasięgiem i brak udogodnień. Jak żyje się w środku lasu? Opowiadają mieszkanki Żyłki i Mikołeski.

– Żyłka pojawiła się w życiu moim i męża przypadkowo, z 10 lat temu. Ale pewne miejsca są nam chyba pisane – przyznaje Mirosława Feldmann. Z pochodzenia jest tarnogórzanką. Wcześniej wynajmowała z mężem malutkie mieszkanie w Tarnowskich Górach. Kiedy urodził się syn,…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukaże się w GWARKU 17/2018 z 24.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.