• I miejsce - Maja. Nadesłała Paulina Klimek.
    I miejsce - Maja. Nadesłała Paulina Klimek.
20.10.2017

Zwierzaki w obiektywie. Plebiscyt na fotografię wakacji rozstrzygnięty

Plebiscyt pt. „Fotografia wakacji” rozstrzygnięty. Głosowanie trwało do północy. W sumie oddano blisko 1,5 tys. głosów.

Najwięcej padło na zdjęcie nr 23, którego bohaterką jest Maja – 307 głosów. Zgłoszenie wysłała Paulina Klimek. Na drugim miejscu znalazła się fotografia nr 41 z Tekenem nadesłane przez Emilię Kujawę. Na tę fotografię oddano 290 głosów. Miejsce trzecie zajęła Vega (zdjęcie nr 1) – 288 głosów, nagroda wędruje do Agnieszki Cimały. Przypomnijmy, że nagrody wynoszą: I miejsce - 250 zł, II miejsce – 200 zł, III miejsce – 150 zł.

Ponieważ rywalizacja była bardzo zacięta, trwała do ostatniej chwili, a różnica w liczbie głosów jest niewielka, postanowiliśmy także przyznać nagrodę pocieszenie za fotografię, która zajęła czwarte miejsce i przedstawia Gizzy (nr 12). Na zdjęcia oddano 271 głosów. Autorką jest Karina Turek. 

Po odbiór nagród zapraszamy do redakcji Gwarka od czwartku, 26 października. Redakcja jest czynna codziennie od godz. 8 do 17. Autorów zdjęć zapraszamy z pupilami.

Nagrodzonych prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość. 

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie. (red.) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.