• Fot. Pixabay
26.06.2017

Konkurs. Cztery łapy na wakacjach

Rozpoczęło się lato a wraz z nimi wakacyjna laba. Wielu z nas nie wyobraża sobie, by ją spędzić bez swojego pupila. Zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym “Cztery łapy na wakacjach”. Zdjęcia psów, kotów, chomików i innych pupili będziemy publikować na naszej stronie gwarek.com.pl oraz (wybrane) na łamach “Gwarka”.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 12 września. Wybierzemy najciekawsze fotografie i przyznamy 3 nagrody główne. Będą to: bony do sklepu zoologicznego-salonu pielęgnacji dla zwierząt. Nagrodą za zajęcie I miejsca będzie bon o wartości 80 zł do wykorzystania na zakupy albo na usługę pielęgnacyjną dla czworonoga, za II miejsce - bon o wartości 60 zł, za III miejsce - bon o wartości 50 zł.

Mamy również trzy dodatkowe nagrody w postaci szkoleń dla psów (zakres szkolenia wybierze właściciel). Rozdamy je za najciekawsze fotografie psów (także wśród tych, które zajmą I, II bądź III miejsce jeśli bohaterami zdjęć będą akurat psiaki). Za najwyżej ocenioną fotografię przyznamy nagrodę w postaci 10 spotkań ze szkoleniowcem, za kolejne - szkolenie w postaci 5 spotkań oraz liczące 3 spotkania.

Fotografie – nie więcej niż 3 – można przesyłać do 25 sierpnia na adres reklama@gwarek.com.pl albo poprzez Facebooka.

Osoba przesyłająca zdjęcie musi posiadać do niego pełnię praw autorskich. W mailu proszę wpisać swoje imię i nazwisko, imię bohatera zdjęcia. Zwycięskie zdjęcia wybierze jury składające się z przedstawicieli redakcji "Gwarek". Przysłanie zdjęcia oznacza przystąpienie do konkursu i zgodę na jego publikację wraz z danymi autora.

Sponsorami konkursu są firma Iradag- szkolenie psów mająca siedzibę w Miedarach oraz Leśny Zakątek - sklep zoologiczny i salon pielęgnacji zwierząt w Strzybnicy.


Artykuł ukazał się w GWARKU 25/2017 z 27.06.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.