• Gwarek przy ul. Krakowskiej po raz kolejny stracil lampkę
    Gwarek przy ul. Krakowskiej po raz kolejny stracil lampkę Fot. Agnieszka Reczkin
18.04.2017

Kronika policyjna 10-17 kwietnia

Patrząc na policyjne i strażackie raporty święta były spokojne i bezpieczne. Ale wcześniej trochę się działo. Paliły się mieszkanie i szklarnia, ford wjechał w tył ciężarówki, skoda w hondę, motocyklista zderzył się z seicento. Nie zabrakło nietrzeźwych kierowców, zatrzymanych z narkotykami i… ściągania kota z drzewa.

Skoda w rowie

Świerklaniec, Żyglin. 15.04 przed godz. 19 27-letni tarnogórzanin jechał skodą fabią drogą między Świerklańcem a Żyglinem. Prawdopodobnie nie zachował odpowiedniego odstępu od jadącego przed nim samochodu i nie dostosował prędkości do warunków na drodze. W efekcie wjechał w tył hondy CR-V, za kierownicą której siedział 41-letni piekarzanin. Później skoda wpadła do przydrożnego rowu. Lekkich obrażeń doznał sprawca…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


komentarze
REKLAMA
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.