•  
      Fot. Jacek Tarski
19.06.2018

Niedaleko, by być daleko

Typowo turystyczne kierunki lotniczych połączeń z niedalekich nam Pyrzowic, jak mówi Piotr Adamczyk, główny specjalista ds. komunikacji i promocji Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, są otwierane systematycznie od pięciu lat. Pierwszym były loty do Larnaki na Cyprze. W tym samym roku przewoźnik otwarł linię do Girony w Hiszpanii (Katalonia). Południe, basen Morza Śródziemnego, zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem turystów.

Trochę ponad 20 kilometrów dzieli Tarnowskie Góry od naprawdę szerokiego świata. No, może nieco w tym przesady, ale na pewno jest to odległość z miasta do okna na szeroki świat. Z Pyrzowic już tylko skok czy to w…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 24/2018 z 19.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.