•  
      Fot. PS z www.annumfestival.pl
20.02.2018

Urzędnik-producent, ale nie za pieniądze z dotacji

180 tys. zł – tyle w tym roku Tarnowskie Góry przeznaczyły na konkurs dla organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą. Najwyższą dotację, po raz kolejny, otrzymało krakowskie stowarzyszenie Art&Sound – 35 tys. zł na organizację Annum Festival. Pewne zdziwienie budzą jednak informacje, które widnieją na stronie internetowej wydarzenia.

Annum Festival – jedyny całoroczny festiwal muzyki dawnej na Śląsku – jak określają go organizatorzy, odbywa się w Tarnowskich Górach i w Chorzowie. Art&Sound z chorzowskiego magistratu otrzymał na ten cel 42 tys. zł. Na stronie internetowej festiwalu oba miasta są…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 8/2018 z 20.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.