02.12.2019

Kronika policyjna 25 listopada – 1 grudnia

​Wśród wydarzeń zapisanych w policyjnych kronikach zdecydowanie najbardziej bulwersujący był wypadek na ul. Czarnohuckiej. Pijana w sztok kobieta, wioząc autem 8-latkę, straciła na zakręcie panowanie nad autem i uderzyła w słup latarni. Wielu zadawało sobie pytanie, jak w ogóle mogło do tego dojść, kim trzeba być, by ledwie trzymając się na nogach wsiadać w auto i wieźć gdziekolwiek dziecko? O wiele łatwiej zrozumieć sprawcę kradzieży, niźli kogoś, kto rusza w drogę po butelce wódki.

Pijani na drodze

Tarnowskie Góry. 1.12 na ul. Zagórskiej do kontroli zatrzymano volkswagena, którym kierował Dariusz O. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Celiny. Tego samego dnia na ul. Męczenników za kierownicą BMW zasiadł Marcin G. W jego żyłach płynęło…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.