•  Biustonosza potrzebuje każda kobieta. Tylko nie każda wie, w którym wygląda atrakcyjnie.
     Biustonosza potrzebuje każda kobieta. Tylko nie każda wie, w którym wygląda atrakcyjnie.
17.10.2018

Wygraj profesjonalną poradę brafitterską!

Chciałabyś dowiedzieć się, jak prawidłowo dobrać rozmiar i fason biustonosza? Na profesjonalną poradę mogą liczyć panie, które 24 października wezmą udział w spotkaniu organizowanym przez salon z bielizną Brastory w Tarnowskich Górach. Dla naszych czytelniczek mamy 3 podwójne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30, od wykładu brafitterki i właścicielki Brastory Magdaleny Majowskiej-Kapek, która opowie o zasadach prawidłowego dopasowywania bielizny oraz jego wpływu na zdrowie. Nie zabraknie też pokazu różnorodnych fasonów bielizny oraz modnych nowinek.

Następnie głos zabierze lek. med. Małgorzata Nycz-Reska, specjalista ginekologii i położnictwa, która wyjaśni, w jaki sposób prawidłowo wykonywać samobadanie piersi oraz opowie o roli mammografii i badania USG w profilaktyce nowotworowej.

Organizatorzy spotkania przekazali dla naszych czytelniczek 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Trafią do pań, które jako pierwsze w piątek, 19 października, od godz. 11, wyślą SMS o treści "zaproszenie" pod numer telefonu 666-388-953. Z laureatkami konkursu esemesowego skontaktujemy się telefonicznie.

Spotkanie jest pierwszym z cyklu wydarzeń mających na celu propagowanie wiedzy nt. profilaktyki raka piersi. Do końca października trwa akcja "DOTYKAM-WYGRYWAM", w ramach której można oddać do recyklingu znoszony lub źle dopasowany biustonosz. Każda sztuka, przyniesiona do sklepu Brastory, zasili konto stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Celem jest zebranie tony bielizny, co będzie równoznaczne ze zgromadzeniem 20 tys. zł. Więcej informacji na temat akcji na profilu facebookowym: @salonbrastory.

(ap)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.