•   Sprzedawcy udzielają rabatów, kuszą klientów. Jeśli wyprzedaże rocznika jeszcze się nie zaczęły, zaczną się lada moment.
      Sprzedawcy udzielają rabatów, kuszą klientów. Jeśli wyprzedaże rocznika jeszcze się nie zaczęły, zaczną się lada moment. Fot. Jacek Tarski
22.11.2017

Roczne, trzymiesięczne, auto z wyprzedaży

W Polsce, jak chyba nigdzie indziej w Europie, tak bardzo liczy się rocznik samochodu. Dlatego na koniec roku dilerzy proponują spore obniżki.

Artykuł pochodzi z dodatku motoryzacyjnego "Z drogi".

Czy warto kupić auto z wyprzedaży rocznika? – Zdecydowanie tak. Wprawdzie niektórzy twierdzą, że kupowanie rocznego samochodu to głupota w sytuacji, gdy rocznik się liczy przy późniejszej sprzedaży, ale obniżki proponowane przez …

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 46/2017 z 21.11.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.