•  
      Fot. Hanna Kampa
20.04.2018

Kto wystąpi na Gwarkach?

Wiadomo już, kto wystąpi na tegorocznych “Gwarkach”, które odbędą się 7-9 września. Lista wykonawców nie jest co prawda zapięta na ostatni guzik, ale już teraz dałoby się wymienić przynajmniej największe gwiazdy.

Jednak jak mówi Katarzyna Majsterek, rzeczniczka tarnogórskiego magistratu, wykonawcy i szczegóły programu będą ujawniane stopniowo. Rzeczniczka tłumaczy, że taktykę przyjęto z rozmysłem. – Chodzi o to, by budować zainteresowanie imprezą. Podawanie do wiadomości całej listy wykonawców i to na długo przed "Gwarkami" nie jest najlepszym pomysłem. Do dnia rozpoczęcia i tak niewielu to zapamięta, lepiej więc będzie, gdy cały program ukaże się na plakatach przed inauguracją – mówi Katarzyna Majsterek.

Na razie wiadomo, że występ na "Gwarkach" zapowiada piosenkarka Sylwia Grzeszczak. W planach jej występów na ten rok są m.in. "Gwarki".

(JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.