gwarek nr 11/2018

Dziecko z przedszkola "Uniwersytet Przedszkolaka" na Osadzie Jana zachorowało na sepsę. Część rodziców boi się o swoje pociechy. Czy słusznie? Więcej o tym w tekście "Sepsa w przedszkolu. Rodzice boją się o dzieci".

Ponadto w numerze: * Bezrobotni nie chcą się dokształcać, nawet za 1000 zł stypendium * Wicestarosta Stanisław Torbus żegna się z PO. Co dalej z koalicją rządzącą powiatem? * Czy w kopalni zabytkowej nakręcą film wg scenariusza Wojciecha Kuczoka? * Łukasz Ziob nowym zastępcą wójta Tworoga * Dlaczego drzewa przy kościele w Kamieńcu poszły pod topór? * Grzyb, zalane i brudne sale. Sanepid nakazał remonty w szkołach * 13 sensorów Airly w powiecie tarnogórskim. Dzięki nim można w każdej chwili on-line sprawdzić stan powietrza * Trwa społeczna zbiórka na wąskotorówkę * Feralne skrzyżowanie w Boniowicach. Czy wybudują tam wreszcie rondo? * W Zendku skarżą się na bobry * Improwizację ma w sercu. Alek Wojtacha, muzyk instrumentalista, tarnogórzanin, opowiada o tym, co porabiał od wiosny 1957 r, gdy po raz pierwszy napisał o nim "Gwarek" * Agata Binek zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Świata Juniorów i Juniorek w Ju-Jitsu

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.