gwarek nr 15/2018

Z wiaduktu na rondo im. Ranoszka w Tarnowskich Górach wjeżdżało w czasie szczytu 425 samochodów w ciągu godziny. Od kiedy zamknięto ul. Częstochowską, jest ich jeszcze więcej. Korki liczą kilkaset metrów. Problem częściowo ma rozwiązać przebudowa ulic Sobieskiego i Powstańców Śląskich. Czytaj artykuł "Czy zdążą, nim miasto pęknie w szwach?".

Ponadto w numerze: * Strzybnica. Chory mężczyzna wyszedł z domu bez słowa. Zaginionego poszukiwała policja * Jarosław Gowin: obóz rządowy rozszerzył się na Tarnowskie Góry * Co z piekarnią Hankego? * Walka o jajka niespodzianki, czyli jak wielkanocną zabawę dzieciom zepsuli dorośli * Wybory samorządowe. Wójt Zbrosławic Wiesław Olszewski i kontrkandydaci z PiS * Początek sezonu i pierwszy wypadek motocyklisty * Koleje Śląskie. Zielona środa nie taka darmowa, o czym przekonała się nasza czytelniczka * Skrzyżowanie ulic Pyskowickiej z Wiejską w Brynku. Zamontują światła dopiero jak ktoś zginie? * Ul. Pastuszki w Opatowicach. Nowa droga z garbami * Świniowice, Kalety, Wilkowice – ZDP ogłosił przetarg na remonty dróg * Radzionków. Wzdłuż Knosały powstanie chodnik i ścieżka. Trzeba będzie wyciąć drzewa * Powstanie droga między Piekarami a Radzionkowem * Minister przyjechała, ale kto o tym wiedział?

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.