gwarek nr 16/2019

Mniej więcej raz w miesiącu prokuratura w Tarnowskich Górach informowana jest, że ktoś znęca się nad zwierzęciem. Większości sprawców niestety nie udaje się wykryć. O oprawcach zwierząt piszemy w artykułach "Kto podciął gardło Perełce?" oraz "Znęcali się nad zwierzętami i usłyszeli wyroki".

Tym razem dwie pętle i trzy dni imprezowania. 4 sierpnia w Tarnowskich Górach zobaczymy peleton Tour do Pologne. Jeszcze kilka miesięcy temu zastanawiano się, czy miasto nie powinno pożegnać się z wyścigiem. W tym numerze także: Pożar wybuchł w nocy. Poszkodowanych jest 9 dzieci * Jest zgoda ministra w sprawie zalewu Nakło-Chechło, na której skutki będzie trzeba jeszcze bardzo długo czekać * Ulica Repecka i Mickiewicza. Kiedy rozpocznie się remont? * Pracodawcy szukają pracowników, pracownicy szukających pracy z dobrym zarobkiem * Fizjoterapia dla zwierząt - czy to biznes z przyszłością? * Ustalenia naukowców w sprawie namalowania cudownego obrazu Matki Bożej Piekarskiej * Udar nie pokonał Moniki * Miasto chce przejąc park Piny * 61 lat temu dziennikarz Gwarka napisał reportaż na temat wielkanocnych zwyczajów * Drama idzie po awans - jak minął sportowy weekend?

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.