gwarek nr 18/2019

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach trwają konsultacje w sprawie podjęcia akcji protestacyjnej. Zaplanowano kolejną akcję w ramach protestu fizjoterapeutów w GCR. Swoje niezadowolenie z wynagrodzeń demonstrowali niedawno pracownicy prokuratury i sądownictwa. Podobnie jak nauczyciele, którzy strajk zawiesili, ale go nie przerwali. – To pokazuje, co się dzieje w sferze budżetowej. Każda grupa zawodowa jest przekonana, że jeżeli nie będzie walczyć, to nic nie dostanie – mówi Dariusz Warda, kierownik Biura Terenowego Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność w Tarnowskich Górach.

Matury w szkołach prowadzonych przez powiat tarnogórski stanęły pod znakiem zapytania. To przez wiadomość, jaką odebrali dyrektorzy. "W szkole jest bomba".

Ponadto w numerze m.in.: Naruszony święty spokój biura poseł Dziuk. Złożono doniesienie na nauczycieli * Pieniądze znikały z kasy ZUK. Sprawą zajmuje się prokuratura * Komu przeszkadza boisko w Radzionkowie? * W Zendku trwa spór o budowę masztu telefonii komórkowej * Płonący kwiecień w lasach. Tak źle jeszcze nie było * Szlak Miasto Gwarków, szlak niekonkretny * Ruch Radzionków w opałach, trener ma dość * Uskrzydleni biegacze z Kalet.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.