gwarek nr 19/2017 / 2017

KZK GOP wkrótce zafunduje pasażerom kolejną rewolucję. Od 1 lipca w kiosku nie da się kupić już biletów na trzy miasta. Będzie je można nabyć tylko u kierowcy lub w automacie biletowym. W powiecie tarnogórskim takie automaty są tylko w Radzionkowie. Szczegóły w artykule "Jeździsz autobusem? Przygotuj się na kłopoty".

Ministerstwo Sprawiedliwości chce przenieść sąd pracy z Tarnowskich Gór do Zabrza lub Gliwic. Zlikwidowany ma być również wydział karny sądu w Piekarach Śląskich. Więcej o tym w artykule "Zlikwidują nam sąd pracy?".

Ponadto w numerze: * Nowy zarząd powiatu chce remontować drogi. Liczy, że burmistrzowie i wójtowie dołożą połowę kasy * Tour de Pologne znów w Tarnowskich Górach. Znamy trasę * Powiat wyremontuje ul. Tarnogórską w Kamieńcu * Gmina Zbrosławice chce przejąć niszczejący zamek * Radny Tomasz Respondek dyrektorem w "Gastronomiku" * Huta zainwestowała 26 mln zł w oczyszczalnię * Gmina Świerklaniec wprowadziła ograniczenia na wywóz bioodpadów * Grzegorz Sosinka z Radzionkowa narażał własne życie, by uratować człowieka z pożaru * Najbardziej niebezpieczne drogi w powiecie tarnogórskim * Potrącił psa i się nie zatrzymał * Nowa sekretarka w gimnazjum w Ożarowicach. Niektórzy twierdzą, że zatrudnienie kobiety nie miało sensu, bo... jest w ciąży * Gminą grożą kary za niski poziom recyklingu * Komin po papierni w Kaletach wysadzony * Krzyż Kawalerski dla dyrektora GCR Repty

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.