gwarek nr 19/2018

Tarnogórzanka została mistrzynią Europy bikini fitness. Katarzyna Kowalik udowodniła, ze nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem zajęła się po ciężkiej chorobie, wygrała z nowotworem. 6 maja w wieku 47 lat sięgnęło po mistrzostwo. W ubiegłym tygodniu rozpoczął się proces bandytów, którzy napadli na strażników miejskich w Tarnowskich Górach. Jeden z agresorów kopał i skakał po funkcjonariuszu, potem groził policjantowi, który go eskortował, zamordowaniem żony i córki.

Ponadto w numerze: jak Tomasz Pąchalski z tarnogórskiego Parku Wodnego został głównym trenerem kadry narodowej w pływaniu na wodach otwartych * Sezon na żmije. Czy jest ich więcej niż przed rokiem? * Nadleśnictwa walczą ze zmotoryzowanymi, jeżdżącymi po lasach * Co tam zakaz - mieszkańców irytuje, gdy na osiedlowych parkingach są wolne miejsca, a kierowcy i tak zostawiają auta na zakazie, blokują skrzyżowania i wjeżdżają na trawę * Na osiedlu Przyjaźń powstanie Centrum Aktywności Seniorów * Zapomniana morska tragedia. Zginęła rodzina z Tarnowskich Gór * Miasto dziękuje sportowcom: 51 nagród, 25 wyróżnień i 45 stypendiów przyznał burmistrz Arkadiusz Czech * Marka Chemet ma 50 lat * Epidemia próchnicy wśród przedszkolaków * Zadyszka Gwarka i Ruchu - oba zespoły przegrały mecze ze słabszymi przeciwnikami. Gwarek stracił fotel lidera swojej grupy w III lidze, ale czwartoligowy Ruch wciąż ma 8 punktów przewagi nad wiceliderem z Szombierek * Relacje z biegów: Tworogowskiej Dychy po Trowie i Wings for Life w Kaletach. 

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.