gwarek nr 2/2018

Zapadła decyzja w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S11. Wybrano wariant nie najtańszy, nie najkrótszy, nie najprostszy, ale najlepszy nie tylko dla Tarnowskich Gór, ale całej metropolii. Więcej o tym w artykule "Wiemy, którędy będzie biegła S11 i jest to dobra wiadomość".

Ponadto w numerze: Wjechał ciężarówką w dom * Zmarł znany tarnogórzanin Henryk Lebek. Oddał swoje ciało Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu * W szpitalach zamykają oddziały. Trójka przeciążona * Znowu alarm z powodu bezpańskiej walizki * Urodziło się więcej dzieci * Wiadukt nad ul. Częstochowską. Kiedy skończy się przebudowa? * SP nr 3 w Tarnowskich Górach. Rodzice mają uwagi do pracy nowej dyrektor * Niezdara. Dostali pół miliona. Nie wiedzą jak je wydać * Zbrosławice. Wyślą SMS z informacją na smartfona * Świniowice. Gorycz po ogłoszeniu wyników budżetu partycypacyjnego * Radzionków będzie inwestował. Planuje wydać 13 mln zł * Reprezentant Polski, kajakarz Paweł Czaja przygotowuje się do sezonu

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.