gwarek nr 23/2019

Nie wykąpią się tarnogórzanie w zalewie w Pniowcu. Nikt nie zgłosił akwenu jako miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli, choć wędkarze, którzy nim gospodarują, nie mieliby nic przeciwko temu. Skoro nie ma zainteresowania zalewem, czyżby w Tarnowskich Górach zbywało miejsc do kąpieli?

- Jesteś wielkim zboczeńcem. Masz nieokiełznaną fantazję - pisze haker i żąda ponad 200 euro. W zamian ma być dyskretny i nikomu nie przekazać, co w internecie ogląda ofiara. Policja przestrzega przed nową formą oszustwa.

Ponadto w Gwarku: To był mobbing. Zadośćuczynienie: 95 tys. zł * Z 18 tys. drzew, które mają iść pod topór wzdłuż linii kolejowej nr 144 Tarnowskie Góry – Opole Główne w powiecie tarnogórskim ma szansę ocaleć... pięć. Dlaczego te i dlaczego tylko tyle? * Po raz kolejny radni powiatu tarnogórskiego zaapelował do władz państwa o unieszkodliwienie odpadów pozostałych po Zakładach Chemicznych Tarnowskie Góry. Minęło tysiąc dni od poprzedniego apelu. I nic * Wpływy do budżetu z jednej strony, z drugiej rosnący ruch samochodowy. Ile na autostradzie A1 zarabiają Zbrosławice? * Prawie tysiąc bezrobotnych nie chce pracować * Wręczono nagrodę Orła i Róży * Mieszkańcy w sądzie. Kaplica należy do miasta * Monika Michalik walcząc z białaczką, napisała książkę * O zmarnowanym zwycięstwie i zaprzepaszczonym entuzjazmie po wyborach 4 czerwca * Za nami Dni Radzionkowa. Kabaret porwał publiczność * Awans i radość Kozłowej Góry, czyli jak minął sportowy weekend.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.