gwarek nr 31 / 2017

Na drodze wojewódzkiej 911 biegnącej przez Orzech i Świerklaniec zginął motocyklistka. To odcinek o bardzo złej sławie. Mieszkańcy podkreślają, że kierowcy jeżdżą tędy bardzo szybko. Czytaj artykuł "Śmierć na drodze ze Świerklańca do Orzecha".

Ponadto w numerze: Lato w wodzie. Basen w Koszęcinie robi wrażenie * W Lasowicach czują gaz * Winna Góra w Kozłowej Górze zostanie jednak zabudowana domkami jednorodzinnymi * Powiat tarnogórski. Poważna awaria w wydziale geodezji * Są oburzeni. Wysłali list do posłanki Barbary Dziuk * Plaga kradzieży na kolejowych szlakach * Apel w obronie gen. Jerzego Ziętka * Mieszkańcy Kamieńca. Po tym chodniku nie da się chodzić * Na pola w Ziemięciach trafiają osady ściekowe. Mieszkańcy skarżą się na smród * Ile miasto wydało na Tour de Pologne? * Tarnowskie Góry. Mamy burmistrza a nie prezydenta. To stwarza problemy * Drogo za jagody, z grzybami na razie krucho * 53 proc. osadzonych w Areszcie Śledczym w Tarnowskich Górach to osoby pracujące * Pierwszy punkt Gwarka w III lidze

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.