gwarek nr 31/2018

W numerze:

Po zatankowaniu benzyny Pb 95 na stacji BP przy ul. Nakielskiej samochody odmawiały posłuszeństwa. Okazało się, że do paliwa dostała się deszczówka. Koncern zapewnia, że pokryje koszty naprawy oraz wynajmu samochodów zastępczych.

Tour de Pologne, edycja 2018 roku, przemknął przez Tarnowskie Góry. Dosłownie przemknął i to trasą inną od wyznaczonej. Wyścig nie przejechał przez dzielnice, gdzie na kolarzy czekał tłum kibiców, bo kierujący ruchem pracownicy firmy Lang Team pomylili się.

Ponadto: 23-latek podpalił mężczyznę. Mówi, że nie chciał mu zrobić krzywdy * Świerklaniec: miało być przedszkole, jest zawalony dach * Salowe sądzą się już od pięciu lat. I końca nie widać * Daj mi pić, a ja cię okradnę – nowy sposób złodziei * Dworzec pod okiem 36 kamer i ochroniarza Pepka * Most w Kaletach się sypie, a pieniędzy nie ma * Kamieniec znany i nieznany. Na spacer po nim wybraliśmy się z Karolem Krafczykiem, mieszkańcem niedalekich Wilkowic * Lustrowania oświadczeń ciąg dalszy.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.