gwarek nr 32/2019

Czy gdyby pogotowie przyjechało od razu, to pan Jan miałby szansę na przeżycie? Jego żona twierdzi, że nie zrobiono wszystkiego, by uratować jej męża.

Jesienią będziemy wybierać posłów i senatorów. Czym zajmują się wybrańcy narodu? Za co im płacimy? Analiza ich aktywności bywa zaskakująca.

Ponadto w numerze:

Ksiądz z Tarnowskich Gór, pełniący także posługę w Gliwicach jest podejrzany o molestowanie małoletnich. Miał im wymierzać klapsy w siedzenie * Ponad 500 osób podpisało się do tej pory przeciwko wycince drzew przy ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach * Ulica Wiejska w Brynku we wrześniu ubiegłego roku miała swoje 15 minut sławy. Odwiedził ją minister inwestycji i rozwoju, politycy i media. Gmina Tworóg miała dostać 300 tys. zł dofinansowania na jej remont. Ale dotacji nie dostała * W Tarnowskich Górach ma powstać wodny plac zabaw * Będą kręcić film w motelu Drabek * Smród padliny pod oknami * Śladami wyścigów: dyrektor Zając śmiga na rowerze * Trwa nasz konkurs Superzwierzaki w obiektywie. Jeszcze przyjmujemy zgłoszenia.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.