gwarek nr 33/2019

Elektroniczny list, w nim ostrzeżenie, że wybuchnie bomba. Ewakuacja, zamieszanie, zaangażowanie służb ratunkowych. Bomba, szczęśliwie okazała się czyimś bzdurnym pomysłem. Za akcję zapłacimy z własnej kieszeni.

Modne są Stare Tarnowice i Śródmieście-Centrum. Do czołówki pomału doszlusowują też Opatowice. Na przeciwległym biegunie są Sowice i Osada Jana. Co decyduje o tym, że w jednych dzielnicach inwestorzy chcą budować, a w innych nie?

Ponadto w numerze: Kto do Sejmu, kto do Senatu? * Afera w "Mechaniku". Komisja wyjaśnia, czy zaciemnia? * Przyznał policjantowi, że jest zawodowym złodziejem * Płacą za wjazd do parku Repeckiego i dostają mandat * Rolnicy żądają odszkodowań i chcą budować stację meteo * Z tarnogórską flagą zdobywają górskie szczyty * W Tworogu topór zawisł nad drzewami * Połomia - spacery z alpakami i pyszne sery * OSP Zendek istnieje już od 100 lat. 

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.