gwarek nr 36/2017 / 2017

Złodzieje paliwa tworzą wyspecjalizowane ekipy. Wiedzą, jak minimalizować ryzyko. Ilość skradzionej przez nich benzyny w powiecie tarnogórskim jest zaskakująco wysoka. Czytaj artykuł "Paliwo na lewe blachy".

Ponadto w numerze: * Oświadczył się podczas pochodu gwarkowskiego * W Radzionkowie zmieniły się nazwy dwóch ulic. Ulica Kruczkowskiego jest teraz ulicą Kruczkowskiego, a ulica Chełmska nosi teraz nazwę Chełmskiej... * Radzionków. Radny Banek mówi: Przepraszam * Chcą mieć hasiok, potrzebują zgody konserwatora zabytków * Czy ul. Sobieskiego będzie jednokierunkową? * Świniowice: Wiejska bez remontu od 50 lat * Tarnogórski urząd miejski odbiera zasługi posłance Dziuk czy posłanka przecenia swoje? * Klient Castoramy kupił środek za 15 zł. Miał wytępić chwasty, a wykończył cały trawnik * Burmistrz Radzionkowa przetłumaczył Nowy Testament na śląski * Producentka z Piekar Śląskich jest zainteresowana nakręceniem filmu w rodzinnym mieście * Finanse powiatu. Rozmowa ze starostą Krystyną Kosmalą * Nowe Chechło. Ul. Leśną nie dojedziesz nad zalew * Oliwia Hajda z Radzionkowa od dwóch lat bez diagnozy * Jakub Kuzia z Orzecha mistrzem Polski w surfingu

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.