gwarek nr 36/2019

W tegorocznych Gwarkach uczestniczyło zdecydowanie mniej ludzi niż w kilku poprzednich edycjach imprezy. Mnóstwo kontrowersji wzbudziła nie tyle wizyta Mateusza Morawieckiego, ale przede wszystkim paradowanie za premierem na czele pochodu kilku kandydatów do Sejmu. Wiele niepochlebnych opinii padło na temat repertuaru. Czy Nosowska to na pewno dobra propozycja na sobotni wieczór? Po tegorocznych Gwarkach na organizatorów czeka jeszcze wiele pytań i dobrze, żeby sobie uczciwie na nie odpowiedzieli. Więcej w materiale: "Gwarki 2019: coś poszło nie tak".

Ponadto w numerze: Śmierć zbiera żniwo na drogach. W piątek zginęła 82-latka, w poniedziałek 24-latek * Dyscyplinarka za wpisy na Facebooku i nazwanie burmistrza oszustem * Bilans na kąpieliskach, chłodny lipiec daje w kość * Nakło-Chechło, sezon raczej pod kreską * Prokurator zarzuca księdzu molestowanie nieletnich * Wandale niszczą ogród botaniczny * Szczęśliwy finał oświadczyn z gwarkowskiego pochodu * Superzwierzaki w obiektywie - laureaci nagrodzeni * Przyjazd książąt na powrót księcia * W szkołach średnich uczniowie uczą się na jedną zmianę. Wszędzie jednak trzeba było zatrudnić nowych nauczycieli * Czego zawsze brakuje w damskiej torebce? Porządku i miejsca, co potwierdzą właścicielki tego niezbędnego kobiecego dodatku. Torebka w centrum uwagi znalazła się w Muzeum w Tarnowskich Górach * Badania DNA, czyli polski Dziki Zachód * Jak minął sportowy weekend?

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.