gwarek nr 40/2017 / 2017

W Kaletach 4 tys. mieszkańców bez prądu. W Rybnej całą noc nie było wody. W Tarnowskich Górach wiatr zerwał dach przedszkola, a drzewo zniszczyło okno w LO im. S. Staszica. Czytaj artykuł "Orkan Ksawery narobił szkód".

Ponadto w numerze: Kobieta cztery lata mieszkała z nieboszczykiem * Sprawa straszenia pracowników tarnogórskiego szpitala zmierza do sądowego finału. Poszkodowany nie wyklucza ugody, ale stawia twardy warunek * Zalew oszustw internetowych * W tarnogórskim PSZOK-u nie oddasz papy za darmo * Blisko 40 mln zł otrzyma Świerklaniec na budowę kanalizacji * Firma budująca drogę przy zbiorniku Kozłowa Góra użyła do budowy żużlu, który może zawierać metale ciężkie. Dzięki interwencji mieszkańca sprawą zainteresowało się CBA * Mieszkańcy Niezdary dostaną pół mln zł za wysoką frekwencję na wyborach i zebraniach wiejskich * 70-lecie tarnogórskiej szkoły muzycznej * 3 tys. zł dla nauczyciela dyplomowanego * Niszczeje budynek OSP Świętoszowice * Stanisław Markowski, autor kroniki Nakła Śląskiego, z nagrodą w dziedzinie kultury * NFZ ogranicza fundusze na kardiologię interwencyjną. Jak na tym ucierpią mieszkańcy powiatu tarnogórskiego?

Czytaj specjalny dodatek Gwarka poświęcony wpisowi Tarnowskich Gór na prestiżową listę UNESCO.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.