gwarek nr 41/2019

Wszystko wskazuje na to, że obaj posłowie z Tarnowskich Gór obronili swoje mandaty i będą parlamentarzystami w następnej kadencji. Tomasz Głogowski poprawił swój wynik sprzed 4 lat, wtedy poparło go niecałe 9 tys. wyborców, teraz prawie 12 tys. Na Barbarę Dziuk zagłosowało 11 tys. 400 osób, a 4 lata temu ponad 12 tys. Jeżeli PiS zdobędzie w okręgu gliwickim 5 mandatów na miejsce w ławach sejmowych ma jeszcze szansę Tomasz Olszewski.

Ponadto w numerze: Dotykał miejsc intymnych trójki dziewcząt, a gdy sprawa wyszła na jaw, groził bronią hukową ich rodzicom. W ubiegłym tygodniu 47-latek usłyszał wyrok * Solidarność oskarża tarnogórskich radnych o fałszowanie dokumentów * Dwie osoby zostały ranne podczas awantury w jednym z domów w Nowym Chechle. Według policji, lokatora z parteru zmierził hałas libacji na piętrze, wziął więc nóż i poszedł uspokoić biboszy. Świadek zdarzenia mówi co innego * Kasztanowa z chodnikiem, ale bez kasztanów. Pod topór poszło 15 drzew * Przebudowa wiaduktu w Radzionkowie jest zagrożona * Mimo zapewnień, że w Dąbrówce Wielkiej ma powstać jedynie parking do kontroli transportów z odpadami, mieszkańcy i władze Piekar Śląskich są przeciwni inwestycji. Dlaczego? * Nie zajmujcie się tą skargą! Sytuacja w "Mechaniku", twierdzi powiatowy radny i nauczyciel tej szkoły Krzysztof Piasecki, normuje się i nie ma potrzeby kolejnej kontroli. Rada stoi jednak na stanowisku, że wyjaśnienie sprawy do końca jest konieczne * Izabela Domogała z zarządu województwa śląskiego została pomocą kuchenną * W niemieckim bunkrze będzie pub * Ulica Repecka. Zamknięta, nieprzejezdna nie dla wszystkich * Kto wybuduje szybką kolej? * Orzeł rusza na łów, a mieszkańcy Radzionkowa się obawiają * Dentyści w szkole to niewypał

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.