gwarek nr 44/2019

Nawet 100 tysięcy złotych kary może zapłacić mieszkaniec powiatu tarnogórskiego. Mężczyzna pozwolił wstawić do swego lokalu automaty do gier. Więcej w artykule "Sąd zapyta o automaty".

Posłom nie jest źle. Wystarczy spojrzeć w ich oświadczenia majątkowe. Właśnie opublikowano te, które złożyli na koniec kadencji. Porównujemy, co się zmieniło w ciągu 4 lat.

Ponadto w numerze: Pojawiła się szansa, że szpital powiatowy w Tarnowskich Górach zostanie zmodernizowany i w miejscu byłej kuchni powstanie nowy blok operacyjny. Pod koniec października powiat otrzymał z budżetu państwa 6,3 mln złotych. Szkoda tylko, że połowę tej kwoty ma wydać do końca tego roku * Czy budowana w Kaletach myjnia samochodowa zaszkodzi rakom i rybom w Ichtioparku? * Organizacja turystyczna ma pomóc w promocji Tarnowskich Gór i dóbr wpisanych na listę UNESCO. Ale czy do tego trzeba powoływać osobny podmiot? Ile to będzie kosztować? * Ceny wody pójdą w górę * Na tarnogórskim rynku rozdano prawie 600 sadzonek * Wyburzono budynek szwalni dawnych Zakładów Odzieżowych Tarmilo. Jak to miejsce wyglądało zanim ją postawiono 50 lat temu? * Tąpkowice w płomieniach. W pożarze spłonęło bez mała pół wsi, w innym drewniana remiza strażacka * Dobre jedzenie to warunek udanego urlopu? Cukrzyca atakuje niezależnie od statusu majątkowego, miejsca zamieszkania, koloru skóry * Ślęza zatrzymała Gwarka.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.