gwarek nr 45/2017

Woda i ścieki pod okiem prokuratora – śledczy zaskarżają zapisy regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków w Tarnowskich Górach. Czy będzie zwrot pieniędzy dla mieszkańców za podłączenie do sieci?

43-letni N. stanie przed sądem oskarżony o czyn pedofilski wobec 11-letniego chłopca. Mężczyźnie, który nie przyznaje się do winy, grozi nawet 12 lat więzienia.

Ponadto w numerze m.in.: * Tarnowskie Góry najpiękniejszym miastem startowym 74. Tour de Pologne * Dlaczego wicewójt Tworoga złożył wypowiedzenie? * Historia Leszka Pudełko, który stanął oko w oko z włamywaczami * Policjanci wlepiają mandaty za parkowanie na zakazie przy GCR Repty * Lawety z reklamami – czy jest szansa na rozwiązanie problemu? * Wykonawcy dyktują warunki – kłopoty gmin z przetargami * Węzeł kolejowy w miniaturze – w budynku tarnogórskiego dworca PKP * Na składowisko w Rybnej nie trafiają już odpady. Jednak to wciąż uciążliwe sąsiedztwo * Wojewódzkie zawody strażaków we wspinaczce – tarnogórscy strażacy i druhowie z Rept Ślaskich na podium * Jędryskowska kuźnica nad Małą Panwią * Srebrne medale tarnogórskich judoków * Gwarek wygrał z Lechią Dzierżoniów, a Górnik Bobrowniki Śląskie i Sokół Orzech zdobyli w sumie 11 bramek.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.