gwarek nr 47/2019

Magdalena Kasiborska z Zawady, sołectwa Zbrosławic ma szansę ma koronę Miss Polski. 19-latka znalazła się w finale tegorocznej edycji konkursu. Warto przypomnieć, że pierwszy konkurs piękności wygrała w Tarnowskich Górach.

Dwóch biegłych, dwie opinie, jeden wyrok. Pan Henryk wygrał z policją. Ale tylko on wie, jak bardzo upartym trzeba było być, aby to osiągnąć. Bez tego uporu niczego by nie zdziałał, choć sprawa z pozoru wyglądała na oczywistą.

Ponadto w numerze: Egipskie ciemności w Celinach. Korzystają z nich złodzieje * Przebudują, poszerzą, udrożnią, wyburzą na ul. Powstańców Śląskich w Tarnowskich Górach * Badają DNA mieszkańców żyglińskiej parafii * Królik na stole, niebo w gębie * Aktywni Ziomale z Czekanowa * Ślubny ancug z ZPO Bytom. – Ćwierć wieku minęło, a ancug nadal ma się dobrze i wisi w szafie w przedpokoju – chwali się tarnogórzanin * Podwójny awans UKS Ruch do I ligi * MKS Park Wodny trampoliną do sukcesów.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.