gwarek nr 6/2019

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie w Pniowcu w sprawie S11. Ludzie nie chcą drogi obok swoich domów * Wyrok w zawiasach za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginął motocyklista * Prowadzący escape room w Tarnowskich Górach zdecydował się go zamknąć. Nieoficjalnie – z powodu kontroli inspektorów nadzoru budowlanego.

Ponadto w numerze: Zawód: złodziej sklepowy. Kilka kradzieży w marketach dziennie i można zarobić parę tysięcy złotych miesięcznie * Czy rzeczywiście właściciel, który nie dba o odśnieżanie dachu, może czuć się bezkarny? * Żelazne płuca Polaków, czyli smog ma się dobrze * Gminy będą musiały zająć się przystankami autobusowymi * "Solidarność"skarży się na starostę, zarzucając przekroczenie uprawnień przy przyznawaniu nagród nauczycielom * Droga do Mikołeski - powiat nie ma ani pomysłu, ani pieniędzy * Ponad setka osób na przełomie września i października podpisała się pod petycją do Zarządu Dróg Powiatowych w sprawie powszechnej wycinki drzew. ZDP do dziś nie odpowiedziało * Szczeniak to kiepski pomysł na prezent * Wspomnienie o zmarłym 22 stycznia Henryku Niewdanie, na przełomie lat 60/70 jednym z najlepszych piłkarzy ręcznych Kolejowego Klubu Sportowego Śląsk Tarnowskie Góry.

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.