gwarek nr 7/2018

W Żyglinie o śmierć otarło się pięć osób. W Radzionkowie - kolejne dwie. Tlenek węgla to podstępny zabójca, niewidoczny i niewyczuwalny. O swoich doświadczeniach z czadem opowiada rodzina z Żyglina. Czytaj artykuł "Myśleli, że to wylew".

Ponadto w numerze: * Zarobki urzędników nie zachwycają. Czy wciąż warto być urzędnikiem? * Wreszcie wybrano dyrektora ZDP * Chciał okraść pociąg. Wpadł na gorącym uczynku * Gazyfikacja w Tworogu pod znakiem zapytania * Tir zablokował tarnogórską obwodnicę na 8 godzin * Nie odbyły się zajęcia z instruktorem, bo stan tarnogórskiego lodowiska pozostawiał wiele do życzenia * Korkuje się skrzyżowanie ulic Ziemięcickiej i Tarnogórskiej w Szałszy. Zamontowano tam światła, tymczasem miało być rondo * Brynek. Trwa awantura o śmieci, a powiat nie widzi problemu * Tarnowskie Góry. Szykuje się przebudowa centrum miasta za 12 mln zł * Wirus zmienił życie Milenki Łysik z Tworoga

kup e-gwarek
poprzednie wydania
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.