Annum Festival: Balet o kawie

16 listopada 2019, godz. 18.00
Tarnowskie Góry

W ramach Annum Festival będzie okazja uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Zespoły Collegium Copernicus oraz Balet Cracovia Danza zaprezentują "Balet o kawie". Bedzie można go obejrzeć w sobotę, 16 listopada w Tarnogórskim Centrum Kultury o godz. 18. Bilety kosztują 10 zł.

"Balet o kawie" został stworzony na bazie kroków oraz figur tańca barokowego, a także elementów ówczesnej pantomimy. Pełne humoru przedstawienie nawiązuje w warstwie fabularnej i muzycznej do słynnej Kaffeekantante, czyli Kantaty o kawie (nr 211) Johanna Sebastiana Bacha.

Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty muzyczna Annum Kids pod hasłem "Na kawie u dziadka Bacha". Odbędą się tego samego dnia w TCK o godz. 17. Obowiązują wcześniejsze zapisy (do 13 listopada) na stronie festiwalu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.