kultura i rozrywka

Annum Festival - Mozart party

28 kwietnia 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry

MOZARTparty - to pierwszy koncert w ramach tegorocznej edycji Annum Festival. To całoroczny, międzynarodowy festiwal muzyki dawnej na Śląsku. W ramach Annum Festival prezentowane są zapomniane i rzadko wykonywane dzieła polskich i europejskich kompozytorów epoki renesansu i baroku, ukazując ich szeroki kontekst historyczny i kulturowy. Festiwal odbywa się w Tarnowskich Górach i Chorzowie.

Pierwszego koncertu z cyklu będzie można posłuchać w sobotę, 28 kwietnia w Pałacu w Rybnej. Początek o godz. 18. Kompozycje Mozarta zabrzmią w ciekawej interpretacji orkiestry Cornu Copiae, grającej na historycznych instrumentach oraz światowej sławy norweskiego pianisty, komika i showmana – Aksela Kolstada, nad całością wykonania będzie czuwać Zygmunt Magiera - dyrygent. Bilety – 5 zł. Tego samego dnia w Tarnogórskim Centrum Kultury o godz. 13 odbędzie się Annum Kids czyli muzyczne warsztaty rodzinne. Temat – "Jaś i Małgosia w lesie głosów". kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.