kultura i rozrywka

ART DOC: Animacje i ich twórcy

15 czerwca 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

ART DOC: Animacje i ich twórcy

Godz. 18.00

Czerwcowe spotkanie z cyklu ART DOC poświęcone będzie powstawaniu animacji i jej twórcom. Tematem wykładu „Tworzenie animacji niezależnych” będzie historia animacji, techniki i metody pracy animatorów tworzących dawniej i współcześnie oraz sylwetki niezależnych artystów, niezwiązanych z dużymi studiami filmowymi.

Prowadzenie: Ewa Jaworska - od ukończenia studiów na ASP zawodowo związana z działalnością projektową, artystyczną i pedagogiczną. Współzałożycielka studia projektowego Stonka. Zajmuje się grafiką, rysunkiem, animacją i projektowaniem graficznym.

Bilety na wykład: 5 zł.

Godz. 19.30

Animacja filmowa „Wyspa Psów” w reżyserii uznanego artysty i wirtuoza sztuki Wesa Andersona – w Miejskim Kinie Olbrzym.

Bilety na seans filmowy: 13/16 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.