kultura i rozrywka

ArtDoc

15 lutego 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Dylematy sztuki współczesnej - „Sztuka wysoka czy sztuka niezrozumiała? O doświadczeniu bycia widzem w muzeum sztuki nowoczesnej”.

Prowadzenie - Zuzanna Sokołowska, wykładowca akademicki, historyk, filozof. Wykład będzie oscylował wokół problemów w odczytywaniu sztuki najnowszej, która wydaje się być nieuchwytna dla jakichkolwiek jednoznacznych klasyfikacji, a także wokół rozważań, kim tak naprawdę jest dziś współczesny widz.
Po prelekcji pokaz filmu „The Square”, nagrodzonego Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Rozwiedziony dyrektor muzeum sztuki nowoczesnej staje przed wielkim wyzwaniem podczas przygotowań do premiery najnowszej instalacji artystycznej…

Bilety na wykład i film: 5 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.