kultura i rozrywka

Bardotka Trio

03 listopada 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Koncert z okazji 100-lecia niepodległości.

Bardotka Trio powracają do polskich złotych standardów muzyki rozrywkowej lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. W repertuarze koncertu znajdują się najbardziej znane przeboje z tego okresu m. in.: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malagenia”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”...

Bardotka Trio: niepokorne muzycznie, śpiewające w idealnej harmonii wokalistki. Nazywane również „polskimi The Puppini Sisters“. Wydały album  „Raz. Dwa. O tak!”. Muzyka zespołu to przede wszystkim nowocześnie wykonana, wybuchowa kompilacja vintage & retro pop oraz big beat, rock’n’rolla z subtelną domieszką nastrojowego swingu, bossa novy czy tanga, aż po odległe klimaty vintage country.

Bilety: 35/28 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.