kultura i rozrywka

Bartłomiej Zylla. Pasaż - wernisaż fotografii

20 września 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry

Klub "Kosmata" w Tarnowskich Górach zaprasza na wernisaż fotografii Bartłomieja Zylli. Odbędzie się w czwartek, 20 września o godz. 19. Wstęp jest wolny.

Bartłomieja Zylla jest dokumentalistą, absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi oraz Instytutu Twórczej Fotografii w Opavie. Zajmuje się fotografią, fotostatem i filmem. Jest znany z akcji Zdjęcie Grupowe, która od lat odbywa się w Poniedziałek Wielkanocny w Strzybnicy.

"Zestaw zdjęć zatytułowany "Pasaż" został wykonany pospolitym narzędziem do fotograficznych notatek - smartfonem. Fotografowanie w tym przypadku ma charakter zdecydowanie przypadkowy, dlatego zebrany przez lata materiał dopiero na etapie "montażu" zaczyna funkcjonować jako część większej całości. Precyzyjnie wycięte fragmenty rzeczywistości, tworzą wizualny pasaż, który pozwala wejść w świat skojarzeń i odnaleźć widzowi własne interpretacje prezentowanych kadrów" – tak zapowiadana jest wystawa. kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.