kultura i rozrywka

BCKino plenerowe

11 sierpnia 2017, godz. 21.15
Bytom, park miejski im. F. Kachla, amfiteatr

11 sierpnia, godz. 21.15

„Lolo” – komedia Francja, 2015; reż.: Julie Delpy; obsada: Julie Delpy, Dany Boon, Vincent Lacoste; czas trwania: 99 minut.

Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

18 sierpnia, godz. 21.15
„Wpadka” – komedia W. Brytania, 2001; reż.: John McKay; obsada: Andie MacDowell, Imelda Staunton, Anna Chancellor, Bill Paterson; czas trwania: 115 minut.

Słodko-gorzka opowieść o trzech kobietach po czterdziestce, które nie straciły nadziei na znalezienie mężczyzny swojego życia.

25 sierpnia, godz. 21.15
„Umowa” – komedia USA/Kanada, 2008; reż.: Steven Schachter; obsada: William H. Macy, Meg Ryan, LL Cool J; czas trwania: 95 minut.

Życie Charliego Bernsa powoli zmierza do katastrofy. Kiedyś był świetnie prosperującym producentem filmowym, ale od czasu kiedy jego film zdobył Oskara, minęły długie lata i nie były to lata wypełnione sukcesami... Obecnie Charlie rozważa opcję skoku z okna, który zakończy jego doczesną mordęgę. Na szczęście w ostatniej chwili pojawia się jego młody siostrzeniec, który nie tylko zapobiega tragedii, ale też udaje mu się namówić Charliego do realizacji wspólnego projektu. Wszystko idzie dobrze, aż do chwili, kiedy gwiazdor, występujący w roli głównej, zostaje porwany.

1 września, godz. 20.45
„Małżeńskie porachunki” – komedia kryminalna Dania, 2017; reż.: Ole Bornedal; obsada: Nicolas Bro, Ulrich Thomsen, Marcin Dorociński, Mia Lyhne; czas trwania: 90 minut.

Dwóch mężczyzn tkwiących w nieszczęśliwych małżeństwach upija się i zatrudnia płatnego mordercę, aby ten wziął na celownik ich żony.

8 września, godz. 20.45
„Miłość po francusku” – komedia romantyczna Francja, 2014; reż.: David Moreau; obsada: Virginie Efira, Pierre Niney, Gilles Cohen, Amélie Glenn; czas trwania: 89 minut.

Urocza i skrząca się dowcipem komedia o zakazanych owocach, które w Paryżu smakują najlepiej.

15 września, godz. 20.45
„Magiczne lato” – komedia obyczajowa USA, 2012; reż.: Rob Reiner; obsada: Morgan Freeman, Virginia Madsen, Madeline Carroll, Emma Fuhrmann; czas trwania: 105 minut.

Poruszający się na wózku autor westernów, Monte Wildhorn, przeżywa kryzys twórczy. Brak natchnienia, nadmierna skłonność do kieliszka, ogólne poczucie bezsensu - to wszystko zabija jego pasję pisarską i radość życia. W nadziei na zmianę Monte przenosi się do malowniczego prowincjonalnego miasteczka Belle Isle. Tam poznaje samotną matkę i jej trzy córki. Rodzi się przyjaźń, która może zdziałać cuda.

Wstęp - 1 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.