Bene-Regesz dla Sebastiana

23 września 2018, godz. 16.00

Nie udało się z balem charytatywnym na rzecz Sebastiana Ochmana, ale grupa młodzieży nie odpuściła i przygotowała charytatywne koncerty poezji śpiewanej, z których jeden odbędzie się w Tarnowskich Górach. Zespół Bene-Regesz zaprasza w niedzielę 23 września do kościoła św. Piotra i Pawła na godz. 16.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie Sebastiana Ochmana, który na skutek wypadku samochodowego stracił wzrok. Nadzieję na jego odzyskanie daje podanie komórek macierzystych, które mogą spowodować odnowienie się obumarłych tkanek nerwowych, a tym samym, przywrócić wzrok. Najniższy koszt takiej operacji to ok. 120 tys. zł. Mężczyzna zbiera fundusze od lat, jednak wciąż sporo mu brakuje.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.