kultura i rozrywka

Charytatywny koncert bożonarodzeniowy

14 grudnia 2019, godz. 18.00
Miasteczko Śląskie, MOK, ul. Srebrna 24

14 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim będzie charytatywny koncert bożonarodzeniowy. Artyści zagrają dla chorych braci – Rafała i Mateusza Kycia.

Podczas koncertu zabrzmią przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej. Na scenie wystąpią:Młodzieżowy Chór Rozrywkowy dafne, Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa Symfonix, chóry Sonata i Piast. Zespołami dyrygować będzie Oliwia Bentkowska. Start o godz. 18.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie miasteczkowian - Rafała i Mateusza Kycia. Zdiagnozowano u nich nieuleczalną chorobę genetyczną oraz wady rozwojowe. Wymagają ciągłej, kosztownej rehabilitacji.

Wstęp na koncert jest wolny. Wejściówki są już dostępne w biurze MOK-u.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.