kultura i rozrywka

DKM Zjawisko

13 czerwca 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

DKM Zjawisko: Spring Break, czyli showcase w polskim wydaniu

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Muzycznego poświęcone będzie jednemu z najciekawszych zjawisk w kulturze muzycznej, jakim są wydarzenia typu showcase festival. Jak młode zespoły mają zaistnieć w świadomości nowych słuchaczy? Doskonałym pomysłem na zaakcentowanie obecności na rynku muzycznym jest udział w showcase festiwalu.

Stany Zjednoczone mają legendarny SXSW (South by Southwest), Holendrzy z dumą organizują Eurosonic Noorderslag, z kolei Niemcy mogą pochwalić się Reeperbahn Festival. Od 6 lat w Poznaniu organizowana jest pierwsza polska tego typu impreza - Spring Break.

W czerwcu porozmawiamy o specyfice showcase festiwali oraz o korzyściach płynących dla wykonawców oraz fanów biorących udział w tych wydarzeniach. Gościem specjalnym Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Zjawisko” będzie Rafał Cichos, fan muzyki z Tarnowskich Gór, poszukiwacz nowych brzmień, koncertowicz, stały bywalec dawnego Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Alterna(k)tywni” oraz obecnego „Zjawiska”, który podzieli się wrażeniami po tegorocznej edycji Enea Spring Break Showcase Festival & Conference.

Prowadzenie: Bolesław Kowalski.

Wstęp wolny (wejściówki do pobrania w kasie TCK).kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.