kultura i rozrywka

DKM Zjawisko

24 października 2019, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

DYSKUSYJNY KLUB MUZYCZNY "ZJAWISKO

Fenomen Taco Hemingway’a

Urodził się w 1990 roku w Kairze. Na początku rapował po angielsku, lecz dopiero gdy zaczął tworzyć rymy po polsku, dotarł do szerszego grona słuchaczy. Przełomowy okazał się dla niego koncert na Open’er Festival 2015, który skwitował słowami „pewnie najważniejszy dzień mojego życia”. Od tego momentu już nic nie było dla Taco Hemingway’a, czyli Filipa Szcześniaka takie samo.

Artysta posiada niezwykłą umiejętność łączenia słuchaczy rapu i innych gatunków muzycznych. Jego wydawnictwa muzyczne uzyskują świetne wyniki sprzedaży, koncerty wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Z kolei jego obecność w mediach jest odwrotnie proporcjonalna do popularności. Człowiek fenomen.

Podczas październikowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Zjawisko” zastanowimy się, co sprawia, że przyciąga słuchaczy z różnych krańców muzycznych. Gościem specjalnym spotkania i zarazem współprowadzącym będzie Arnold Filingier, tarnogórski poszukiwacz muzycznych doświadczeń, zdeklarowany fan rapu, kolekcjoner wydawnictw muzycznych, nałogowy koncertowicz. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat zjawiskowości Taco Hemingway’a.

Bilety: 2 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.