kultura i rozrywka

Dyskusyjny Klub Muzyczny Zjawisko

18 października 2018, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

DKM startuje w tym sezonie w nowej formule i pod nową nazwą.

„Zjawisko” ma stać się przestrzenią do dyskusji nad zjawiskami muzycznymi. Tematem pierwszego spotkania będą „Muzyczne talent show w Polsce” i ich szalona popularność. Jak potoczyły się dalsze drogi uczestników takich programów, jak „Szansa na sukces”, „Idol”, „X Factor”, „Must Be The Music. Tylko Muzyka” czy „The Voice of Poland”? Kto wykorzystał swoje telewizyjne „pięć minut”, kto poszedł „pod prąd”, a po kim słuch zaginął, mimo że wzbudził szalony zachwyt? Czy tego typu programy wzbogacają scenę muzyczną, czy raczej zakrzywiają jej obraz?

W dalszych planach Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Zjawisko” przewidziane są m.in. spotkania na temat kolejnych intrygujących fenomenów muzycznych, takich jak np. festiwale, nagrody muzyczne czy rankingi. Czasem tematem dyskusji będzie fenomen konkretnego artysty.

Prowadzenie: Bolesław Kowalski.

Wstęp wolny (wejściówki w kasie biletowej TCK).kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.