kultura i rozrywka

Dyskusyjny Klub Muzyczny „Zjawisko”

03 stycznia 2020, godz. 19.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Dyskusyjny Klub Muzyczny „Zjawisko”: W poszukiwaniu nowych gwiazd muzyki.

Na pierwszym w Nowym Roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Zjawisko” zapraszamy do podjęcia wyzwania. Wciel się w rolę promotora lub menedżera i sprawdź, czy potrafisz wyczuć największy potencjał przyszłych gwiazd estrady.

BBC Sound of 2020 przynosi kolejną dawkę młodych talentów muzycznych. Plebiscyt, który „wywróżył” karierę takim wykonawcom jak Adele, Sam Smith, Ellie Goulding czy Years & Years wraca po raz siedemnasty. Lista, z której będziemy wybierać najlepszych z najlepszych, powstała dzięki ekspertom z różnych zakątków świata. Więcej o BBC Sound of… już na samym spotkaniu.

Bilety: 2 złkultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.