kultura i rozrywka

Festyn w Kaletach

14 sierpnia 2019, godz. 14.00
Kalety, pl. Zjednoczenia

W środę, 14 sierpnia, w Kaletach na placu Zjednoczenia odbędzie festyn zorganizowany z okazji obchodów 100 rocznicy wybuchu I powstania śląskiego.

Na godz. 14 zaplanowano składanie kwiatów pod pomnikiem Bojowników o Wolność i Demokrację. Dwie godziny później rozpoczną się gry i zabawy dla dzieci. Następnie wystąpi Miejska Orkiestra Dęta i mażoretki Inez (godz. 17). Kolejne punkty programu to koncert podsumowujący projekt polsko-czeskiej wymiany młodzieży (godz. 17.45), a na koniec zabawa taneczna z zespołem Complex. Początek potańcówki o godz. 19.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.