kultura i rozrywka

Frida: wykład i film

17 marca 2019, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

KOBIECA ART ARENA: Frida - wykład i film.

„Opowieści z Niebieskiego Domu. Frida Kahlo” - spotkanie poświęcone życiu i twórczości jednej z najbardziej barwnych artystek XX stulecia. To historia marzeń, trudnych wyborów, buntu i wytrwałości. To niezwykle osobiste malarstwo tworzone w stylistyce sztuki meksykańskiej.

Wykład wygłosi Agnieszka Bartków – historyk sztuki, autorka cyklu poświęconego niezależnej sztuce polskiej lat 80. w Muzeum Górnośląskim, prowadząca wykłady na temat życia artystycznego XIX i XX stulecia.

Bezpośrednio po wykładzie: film „FRIDA” (2002), reż. J. Taymor, +12, napisy.

Bilety (wykład i film): 10/15 zł.kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.